info@adlika.com

(021) 88946269

0
سبد - 0

درباره ما

آدلیکا ... 

آدلیکا یک فروشگاه اینترنتی است که مالکیت آن متعلق به شرکت آسان خرید کادوکده ميباشد.

 

در آدلیکا آنلاین کادو بخرید ..

 

هدیه دادن سرمایه اجتماعی است که روابط دوستانه، کاری، فامیلی و در نهایت روابط اجتماعی را تقویت میکند. این رسم چند هزار ساله ایرانیان باعث ایجاد روابط عاطفي عميق ميان افراد و اقوام ايراني شده و بين آنها پيوستگي و پيوند اجتماعي ناگسستنی برقرار كرده است.

هر کدام از ما در طول سال، در چندین مناسبت و به بهانه های مختلف به کسانی که دوستشان داریم و برای ما ارزشمند هستند هدیه می دهیم و بدین ترتیب یادی از عزیزانمان می کنیم.

 

 

 

اما امروز بواسطه داشتن مشغله های زیاد زندگی، مسافت های دور و ترافیک سنگین و فرصت کم، گاهی قادر نیستیم تا هدیه ای را که مد نظرمان است انتخاب کرده و حال تصور کنید که همه این مشکلات را حل کرده و به یک فروشگاه بزرگ برای خرید هدیه رفته اید.

اکنون این سوال مطرح است که در ایران چند فروشگاه بزرگ با تنوع بیش از هزار قلم کالا از گروه های متفاوت کالایی وجود دارد که بتواند پس از انتخاب ،کالای خریداری شده را در صدها طرح و رنگ مختلف بسته بندی کرده و برای اهداء به عزیزانتان،  به شما ارائه دهد ؟

 آیا فروشگاهی هست که در کنار لپ تاپ، موبایل و دیگر کالاهای دیجیتال به شما محصولات غیر دیجیتال مناسب رده های مختلف سنی همچون عطر و ادوکلن، لوازم آرایشی و بهداشتی، انواع اسباب بازی، تندیس وحتی انواع سازها و آلبوم های موسیقی را در یک ویترین پیشنهاد دهد.

آیا فروشگاهی هست که به شما این امکان را بدهد تا هدیه ی دلخواهتان را با انتخاب یکی از 100 ها طرح کاغذ کادو و روبان ارائه شده، حتی همراه با کارت پستالی که خود شما انتخاب میکنید، در کنار یک سبد یا دسته گل، تزئین کرده و در ساعتی که دلتان می خواهد به هر آدرسی که می گوئید به دستور شما ارسال کند تا بتوانید همانطور که در منزل و پشت میز کارتان هستید، عزیزانتان را شادمان کنید.

تنوع چند هزار کالائی همراه با انتخاب انواع امکانات کادوپیچی را به شما در آدلیکا هدیه میدهیم.

 

آدلیکا به شیوه ای نو و مناسب تلاش میکند تا هدیه انتخاب شده شما را به بهترین شکل به دوستان و عزیزان شما تحویل دهد. 

 

با صدها طرح کاغذ کادو 

 

 

انواع کارت پستال