info@adlika.com

(021) 88946269

خرید اقساطی

فروش اقساطی آدلیکا با همکاری لندو

 

بدون ضامن، رویاهات رو به واقعیت تبدیل کن! اقساطی خرید کن!

 

شما می‌توانید از طریق وبسایت لندو، از آدلیکا اقساطی خرید کنید! با ضمانت چک یا سفته، انتخاب با شماست! شاید لندو را با نـام ” ایـران رنتر ” بهتر بشناسید این شرکت در واقع برندی از ” شرکت هوشمند آرمان گستر آریا “ است که در سال 1394 تاسیس شده. با طراحی ” کدهای اعتباری خرید ” دیگر مشتریــــان نـــــگران این نخواهند بود که فــــروشگاه‌ها خرید اقساط دارند یا خیر، چرا که آدلیکا با همکاری لندو ایــن امکان را بـــــرای مشتریان عزیز فراهم کرده است.

 

خرید اقساطی با همکاری آدلیکا و لندو  

مزایای خرید اقساطی

 

  - بدون الزام چک و ضامن

  - دریافت اعتبار در کوتاه‌ترین زمان

  - بدون جریمه دیرکرد اقساط

 

مراحل خرید اقساطی

 

خرید اقساطی با همکاری آدلیکا و لندو  اگر از قبل در سایت لندو ثبت نام نکرده اید بـاید با وارد کردن شماره موبــــــایل و ایجاد رمز، ثبت نــــام انجام دهید.

 

 

فروش اقساطی آدلیکا با همکاری لندو  ابتدا فروشگاه اینرنتی آدلیکا را جستجو کرده و از بین کد های اعتباری مورد نظر براساس تعداد ماه‌های پرداخت تا 12 ماه، یک کد را انتخاب کرده و گزینه ادامه ثبت سفارش را بزنید.

 

 

خرید اقساطی با همکاری آدلیکا و لندو کارشناسان لندو حداکثـــر تـــا 24 ساعت کاری پس از ثبت سفارش با شما تـــــماس گـرفته و تصاویــــر مدارک مورد نیـاز بـــرای ضمانت را از شما درخواست خواهند کرد.

 

 

خرید اقساطی با همکاری آدلیکا و لندو بعد از ارســـــــال تـصاویـــــر مـــدارک، اطلاعات شما حداکثر تا 72 ساعت کاری مورد بـررسی و اعتبــــارسنجی قرار گرفته و در صورت تأیید مدارک، ثبت‌نام تایید نهایی می شود.

 

 

خرید اقساطی با همکاری آدلیکا و لندو زمــان دقیق ارسال کــارت‌ اعتبــــاری خرید مشخص نیست و به صورت اتــوماتیک زمانی به عنـــوان حداکثر زمــــان ارســـال بـــــرای سفارش شما در نظر گرفته می‌شود.

 

 

نکته: توجه کنید در صورتی که مدارک ضمانت تا حداکثر 3 روز پس از ثبت سفارش، ارسال نگردد، سفارش به طور خودکار حذف خواهد شد.